Firmamız 2007 yılında kurulup Mardin ve Güneydoğu’ya hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve satış sonrası hizmet güvencesine verdiğimiz önemle çıktığımız yolda, sektörün öncü kuruluşu olmanın verdiği tecride ve geniş bayi ağı sistemimiz ile sizlere ve sorunlarınıza daha yakınız. Yüksek kalite ve ileri teknoloji ürünlerimiz ile sektöre yeni bir bakış açısı getirerek lider olmanın verdiği güvenle hedeflediğimiz noktaya emin adımlarla yürümekteyiz.

Hedefimiz; Sunduğumuz kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak dünya ölçeğinde bir marka olmaktır. Profesyonel ve başarılı bir ekip çalışmasıyla hizmet veren firmamız, sizlerin görüş ve önerileriyle daha kaliteli hizmet vermeye hazırdır.İnsan hayatı için vazgeçilmez bir unsur olan su, insan vücudunun %45-65 ini olusturur. Insan vücudundaki suyun %20 sinin yitirilmesi insan hayatını tehlikeye atar.Vücutta suyun; besinlerin sindirim, emilimi vücut ısısının

denetimi, eklemlerin kayganlıgının saglanması gibi bir çok görevleri vardır. CENEVRE- Dünya saglık örgütünün yayımladıgı raporda kirli suyun dünyadaki her on hastalıktan birini ve ölümlerinin %6 sına neden oldugunu belirtildi. Ishal, Kolera, Hepatit, Tifo, Paratifolar, Sıtma, Trahom, Anemi ve diger birçok hastalık vücudumuza sulardan geçer. Bütün bu bilgiler ısıgında kullanılacak suyun temizligi oldukça önemlidir. Dünyada kentlesme ile birlikte oluşan sulardaki kirlilik insanları temiz su bulma ihtiyacına yöneltmiştir.

Günümüzde şişelenmiş sular giderek hayatımıza yerleşmeye başladı. Ülkemizde bir günde tüketilen ortalama

500 000 damacana sular için de denetimlerin yeterince yapılamaması yüzünden korsan dolumların payı artmış ve sağlığımızı tehdit eder hale gelmiştir. Ayrıca Ayrıca suların depolandığı şişelerin belli bir kullanım süre (20-30 dolum) sonunda atılması gerekir. Bunun yanında kullandıgımız şişelerin daha önce nerelerde nasıl kullanıldığıda önemlidir. Kaynağında çok temiz dahi üretilmiş olsa, suyun nasıl taşındığı ve ne şartlarla stoklandığı gibi dikkat edilmesi gereken bir çok ayrıntı vardır. Bütün bu bilgiler ışığında temiz suya ulaşabilmenin en kolay yolu MARYA

su arıtma cihazları sayesinde kendi suyunuzu kendiniz üretmenizdir. Günlük 280 Litrelik Su üretim kapasitesi ile MARYA su arıtma cihazları sağlıklı, ekonomik ve güvenli bir sekilde içme suyunuzu üretir.

AYRICA FİRMAMIZ TÜRKİYE SU ARITMACILAR DERNEĞİNE KAYITLIDIR.

 Su Arıtma Sistemleri  MARYA GROUP Kuruluşudur.


Vergi Dairesi : Kızıltepe

Vergi Numarası : 933030748

www.maryasuaritma.com